http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Версія для друку Написати листа

21 березня 2018року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Петриківської селищної ради . Під час засідання , яке пройшло під головуванням селищного голови Ольги Гавриленко, члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно з планом роботи виконавчого комітету, розглянуто питання здійснення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання земельного та природоохоронного законодавства. Члени виконкому цікавилися ситуацією щодо укладення договорів оренди на земельні ділянки та надходженням коштів до бюджету об’єднаної територіальної громади.

З метою поліпшення санітарного стану населених пунктів громади та впорядкування територій підприємств, установ і організацій усіх форм власності, недопущення епідеміологічних ускладнень серед населення, виконавчий комітет затвердив план заходів з благоустрою та визначив місячник весняного прибирання з 02.04.2018 року по 30.04.2018 року. Даним рішенням вказано підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків,  власникам та користувачам земельних ділянок на необхідність забезпечення санітарної очистки власних і прилеглих територій та утримання їх в належному санітарному стані ,та встановлено  четвер - єдиним санітарним днем в громаді.

З турботою про підростаюче покоління ,у ході засідання, члени виконкому внесли доповнення до плану роботи виконкому на ІІ квартал 2018 року  з питань  організації харчування дітей у загальноосвітніх та  дошкільних навчальних закладах Петриківської селищної ради та щодо погодження графіка роботи закладів торгівлі та громадського харчування на території громади.

Одноголосно були затверджені платні послуги , що надаються КЗК «Петриківський Будинок культури» .

Також, виконкомом розглянуто заяви мешканців громади та прийнято відповідні рішення .

Засідання  пройшло злагоджено та результативно..

 

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор