http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Різдвяний вертеп не оминув і Петриківку
Версія для друку Написати листа

Неповторність та таємничість Різдва не змінюється із роками. Велич цього свята неодмінно відчуває кожне серце, адже вірить у початок чогось нового та світлого.

Навряд чи знайдеш в Україні таку родину, в котрій не чекали би приходу величного свята – Різдва Христового. Святість  дня знаходить своє відображення у гучній коляді та родинній затишній атмосфері, спонукає до роздумів та творчості. Подія є великим дивом, несе із собою тисячі маленьких чудес, а побачити їх в одному місці можна, зустрівши справжній вертеп.

Так і в Петриківці, на головній площі біля Будинку культури з ініціативи та підтримки селищного голови об’єднаної териториторіальної громади  Ольги Гавриленко відбулося різдвяне дійство. Для жителів та гостей громади виступили учасники художньої самодіяльності Будинку культури, народний ансамбль "Золоте перевесло" та народний фольклорний ансамбль "Журавочка". Колядники співали, танцювали і виголошували: «Хай Ангел торкнеться Вас ніжним крилом, зігріє Вам серце різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять Ваш дім, оселиться щастя та спокій у нім. Веселого Різдва!»

Костюмовані герої цього дійства вразили і дорослих, і дітей запальним гумором та артистизмом. А по закінченню цього святкового дійства всіх присутніх пригощали зігріваючим вишнево-липовим чаєм та смачнючими варениками. Хочемо подякувати приватним підприємцям Юрію Дубовику та Тетяні Карпівні Підпарубочій, які з задоволенням допомогли в організації цього гарного свята. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, є такі люди, які завжди готові прийти на допомогу. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Недарма говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає, тим паче в такі святкові, сповнені дивом дні.

У народі кажуть: як розпочнеш Новий рік, так його і проживеш. Вважається, що тон  усім 365 дням року задають перші два тижні. Тож з впевненістю можемо сказати, що наша територіальна громада на чолі з  визнаним головою Ольгою Григорівною  з перших  місяців  заявляє про свій   потенціал  зростання та розвитку  задля   визнання  на теренах  держави  та  світу! 

                                                           Ольга  Пікуш


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор