http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Щоденний моніторинг: які дороги ремонтують в Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

  На 19 дорогах Дніпропетровщини триває капітальний ремонт доріг. Все це коштом обласного бюджету. Найактивніше наразі працюють дорожники у Покрові, Межівському та Юр’ївському районах. Які саме вулиці ремонтують, розповіли в департаменті ЖКГ та будівництва облдержадміністрації.
  У Межівському районі роботи тривають на вулиці Центральній та Мальовничій. Тут вже знімають асфальт та вирівнюють основу. Незабаром розпочнуть укладати нове дорожнє покриття.
  У Юр’ївському районі капітально ремонтують покриття на вулиці Горького в селі Оленівка, Вишневій в Юр’ївці, Степовій в селі Сергіївка та на вулиці Садовій в селі Новоіванівське. Тут вже перейшли до укладання нового асфальту. 
  У Покрові капітальний ремонт також триває на 3 вулицях: Незалежності, Торговій та Медичній. Незабаром тут буде нове дорожнє покриття.
  Наразі роботи тривають на 19 вулицях у різних куточках регіону: у містах Кам’янське, Жовті Води, Покров, Новомосковськ, Дніпропетровському, Межівському, Павлоградському, Царичанському, Юр’ївському та Томаківському районах.
  9 доріг Дніпропетровщини вже капітально відремонтовані. Нове дорожнє покриття облаштовано на вул. Павлова у селищі Письменне Васильківського району, вул. Бабича у селі Павлівка Васильківського району, вул. Крамнична у селі Чаплине Васильківського району, вул. Дитюка в селі Булахівка Павлоградського району, вул. Соборній в селищі Межиріч Павлоградського району, вул. Шевченка в селищі Луб’янка Синельниківського району, вул. Вишневій в селищі Маломиколаївка Петропавлівського району, вул. Безіменній в селі Катеринівка Петропавлівського району та вул. Центральній в селі Новомосковське Юр’ївського району.
  На ремонт дорожнього покриття Дніпропетровщини цьогоріч з обласного бюджету передбачено понад 400 мільйонів гривень.

Роботи на вулиці Садовій в селі Новоіванівське Юр'ївського району тривають

Тут вже завершують укладати новий асфальт

Мешканці вулиці особисто інспектують якість дорожнього покриття


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор