http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Дніпропетровщина отримала необхідну кількість бланків лікарняних
Версія для друку Написати листа

  Дніпропетровщина отримала більше 780 тисяч бланків для оформлення лікарняних. Листків тимчасової непрацездатності вистачить на рік – до червня 2017-го. Лікарняні отримають й ті пацієнти, які не змогли оформити їх раніше. Два місяці через відсутність в області бланків мешканцям видавали тимчасові довідки. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. 
  Бланками листків тимчасової непрацездатності всі області України забезпечує Міністерство охорони здоров'я. Дніпропетровщині на рік необхідно 850 тисяч таких листків. Проте на попередній період область отримала лише 60% від потреби. Через це бланки закінчилися раніше строку на два місяці. 
  «В квітні Дніпропетровщина вичерпала запаси бланків для лікарняних. Замість лікарняного пацієнтам видавали тимчасову довідку. Вона зареєстрована, має номер та є юридичним підтвердженням того, що людина хворіла. Але така довідка не дає право нагрошові виплати. Щоб отримати виплати, слід замінити тимчасову довідку на лікарняний», - повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Олена Лугова.
  Щоб отримати виплати за лікарняний, пацієнтам потрібно прийти до медичного закладу, де вони лікувалися. Там тимчасову довідку замінять на листок тимчасової непрацездатності. Цей документ слід надати кадровику на місці роботи. 

  Щоб отримати виплати за лікарняний, пацієнтам потрібно прийти до медичного закладу, де вони лікувалися.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор