http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
ПАРТНЕРСЬКИ ОРГАНІЗОВУЮТЬ ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ
Версія для друку Написати листа

За нинішніх складнощів у пошуках основної роботи працездатне населення, безперечно, звертається у відповідні служби та агенції. У нас дедалі міцнішими стають партнерські взаємозв»язки з Петриківським районним центром зайнятості населення, який очолює знавець справи Валентина  Михайлівна КОЛОМОЄЦЬ.

 За договором організації громадських робіт на 2016 рік виконавчий комітет селищної ради успішно забезпечив проведення суспільної акції «День громадських робіт у Петриківці».

 За направленням Петриківського РЦЗ 26 травня долучились до важливої роботи з благоустрою, зокрема прибирання центральної частини селища та справи догляду за клумбами та газонами. Того дня дружно підчищалися від нанесеного піску пришляхові бордюри, виконувалась їх побілка вапном, викошувались газони і паркові зони від рослинної весняної зелені. За відведений робочий час згідно з кошторисом вдалося освоїти коштів на понад 1800 гривень.

 Така дійова участь жителів територіальної громади у її щоденних справах добре оцінюється самими учасниками трудового денного десанту. Акцію «День громадських робіт у Петриківці» заплановано на 22 червня, щоб завчасно причепурити своє селище до улюбленого всіма свята його іменин !

 Фото на згадку про колективну роботу під час акції.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор