http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Оголошення
Версія для друку Написати листа

  Петриківська селищна рада у відповідності до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку оголошує конкурс з призначення керуючого з надання послуг з управління багатоквартирними будинками (за відсутності ОСББ).

  Конкурсанти (підприємства різних форм власності, установчі документи яких, передбачають надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) протягом ЗО календарних днів з моменту оголошення конкурсу повинні надати заявки на участь у конкурсі. Крім того учасниками конкурсу надається (особисто чи надсилається поштою) конкурсна документація:

—   заява на участь у конкурсі;

—   інформація про назву і склад підприємства, місцезнаходження, номер телефону;

—   завірена копія статуту підприємства;

—  копії ліцензій, дозволів, скільки і на які види діяльності;

—   інформація про кваліфікацію працівників підприємства в цій сфері;

—  пропозиції підприємства щодо вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розрахунку на 1 кв. метр загальної площі житлового фонду;

—  копія балансу підприємства;

—  бізнес-план підприємства;

—  інвестиційна програма;

—   довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом;

—   звіт про рух грошових коштів;

—  звіт про фінансові результати;

— довідка про те, що учасник не визнаний в установленому порядку банкрутом і проти нього не порушено справу про банкрутство.

— конкурсна пропозиція (подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

  Конкурсна комісія розглядає подані заявки та документацію, приймаючи рішення про допуск або відмову його учаснику у взятті участі в конкурсі, проводить співбесіду з конкурсантами, по закінченні терміну проведення конкурсу (додатково буде оголошено дату проведення підсумків) підводить чйого підсумки та оголошує підприємство-переможця.

  Просимо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які планують прийняти участь в конкурсі, подати до Петриківської селищної ради свої пропозиції про намір прийняти участь у конкурсі у довільній формі із зазначенням адрес багатоквартирних будинків, яким суб’єкт підприємницької діяльності бажає надавати послуги з управління.

  Реквізити для подання пропозицій:

  Виконавчий комітет Петриківської селищної ради

51800, Дніпропетровська область Петриківський район смт Петриківка, пр- кт Петра Калнишевського,71

  Для отримання додаткової інформації звертатися за тел.: (056-34) 2-13-84 або на електронну пошту: smtpetrikivka@i.ua

  Список багатоквартирних будинків селища Петриківка, які підлягають управлінню з надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:

вул. Леваневського 12,

вул. Леваневського 15,

вул. Леваневського 17,

вул.Будівельників 1 вул.Будівельників 2 пр-т Калнишевського, 79 вул.Юності, 1 провул.Український, 2, провул.Український, 4,

  Організатор конкурсу Петриківська селищна рада знаходиться за адресою, пр-кт Петра Калнишевського,71 смт Петриківка Петриківський район Дніпропетровська область

  Підставою для проведення конкурсу є рішення виконавчого комітету №60 від 29 червня 2016 року

Уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: тел. (05634)21384;


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор