http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
ОГОЛОШЕННЯ
Версія для друку Написати листа

Запрошуємо жінок-керівників малих і середніх підприємств до участі у 4-денному тренінгу з розвитку підприємницьких навичок «Ключі до фінансового менеджменту» в рамках ініціативи ЄБРР «Жінки в бізнесі».

Курс складається з двох навчальних сесій, по два дні кожна, з перервою між ними. Перша сесія відбудеться 24-25 квітня 2018р. (друга запланована на 17-18 травня 2018р.) в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати, вул. Шевченка, 4, м. Дніпро.
За 4 дні навчання ви дізнаєтеся:

  • Як з фінансової звітності розуміти, що насправді відбувається з вашим бізнесом?
  • Що робити, аби ваш прибуток зростав?
  • Як скласти і виконати план?
  • Як виявляти ризики і чи можна з ними щось зробити?
  • Як вибудувати систему фінансового менеджменту?
  • Як вибрати джерело фінансування бізнесу?
  • Які ключові навички необхідні для переговорів з банками, венчурними компаніями та бізнес-ангелами?

У вас буде час для застосування на практиці знань, отриманих під час першої сесії, і підготувати питання до другої. Відповідно, учасникам не доведеться залишати свій бізнес надовго.

Матеріали курсу розроблені компанією APPLICATIO Training & Management (Німеччина) у співпраці з CEFE (Сербія). Тренінг проведуть два досвідчених спікери з Білорусії, які спеціалізуються на навчанні управлінню фінансами власників компаній і «нефінансових» керівників. Крім вміння застосовувати передові інструменти фінансового менеджменту з урахуванням нашої специфіки, тренери володіють також авторськими методиками управлінського обліку, бюджетування, управління ризиками, які широко застосовуються підприємствами Білорусії, Росії, України і Казахстану.

Курс заснований на кращих міжнародних практиках, пристосованих до нашої специфіки, і глибоких експертних знаннях. Курс є інтерактивним, і включає в себе практичні вправи та реальні приклади.
Вартість участі в 4 днях тренінгу «Ключі до фінансового управління» складає 3275 гривень за 1 учасника. У вартість навчання входять роздаткові навчальні матеріали, а також легкі сніданки, перерви на каву та обіди. Учасники тренінгу оплачують транспортні витрати і витрати по проживанню самостійно. Курс викладається російською мовою.

 
Докладніше про тренерів
 
 
Для участі необхідно заповнити онлайн-заявку не пізніше 20 квітня 2018 року.
Група обмежена 20 учасниками.
 
Подати заявку
 
За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.:  (056) 374-94-12 та e-mail: bsc-dnipro@dcci.org.ua,Центр підтримки бізнесу м. Дніпро, оснований на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу..

З повагою
Команда Центру підтримки бізнесу м. Дніпро

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор