http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
ПОДІБНІ ВЧИНКИ Є АДМІНІСТРИТИВНИМИ ПРАВОПОРУШЕННЯМИ
Версія для друку Написати листа

 Весняна довколишня природа сьогодні зачаровує усіх нас своєю красою. До її гармонійної довершеності долучає неабияке старання і матеріальні  кошти селищна рада. Та з певним болем у серці кажемо, що нинішньої весни почастішали випадки порушення правил громадського порядку та благоустрою в нашому  районному центрі.

 Ось останні приклади незрозумілої поведінки молоді та пустощів неповнолітніх дітей. Це навіть при тому, що всіх проінформовано, що у парковій зоні встановлені камери відеоспостереження.  почування і надання душі- серцю нової енергії та задоволення від відпочинку.

 Після добре організованого Всеукраїнського суботника 24 квітня у центрі  Петриківки було виявлені сліди «безчинства» на пам»ятних знаках, стінах тощо.

 За допомогою спостережних камер були упізнані малолітні правопорушники громадського порядку та місцевого благоустрою.

 Встановлено, що ними є учень Петриківської НЗСШ Олександр та його родич - шестирічний брат Максим ( проходить дошкільну підготовку). Обоє з багатодітних кризових сімей. Чітко простежується недостатня увага батьків до  своїх синів. Та це не поменшує їхньої відповідальності за неналежне виховання  усіх  хлоп»ят і доньок у родинах. З матерями дітей проведені бесіди і від комісії з питань опіки та піклування селищної ради висловлені попередження за  допущені правопорушення.

 А на ранок, пам»ятного 8 травня, о 5-й годині 18 хвилин камери зафіксували  свої негідні дії двоє дівчат, які мешкають у сусідній Балівці, а  полюбляють розважатись у нас. Догулялись… до світанку. Та, гадаємо, що  батьки не посилали їх за 15 кілометрів у наш парк імені Петра Калнишевськогоплюндрувати насадження на клумбах та на чудовій альпійській гірці. За сприяння небайдужої молоді Петриківки установлено прізвища дівчат- правопорушниць. Батьки обох нелюбителів природи та рукотворної краси тепер відповідають за своє усунення від справи виховання. Матеріальних затрат не  уникнути, зрозуміло. Збитки мають бути покриті сповна !

 Звертаємося вкотре до кожного жителя Петриківщини, коли бачите, як  хтось вирішив поставити підпис на лавці, чи то ставить свій дорогоцінний  автомобіль на газоні або гасає на скутері парковими доріжками та клумбами, зупиняйте порушника. Будете пошановані громадою.

 

 Володимир Коноваленко,

 член комісії з питань опіки та піклування селищної ради 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор