http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Ось такий прекрасний дах у нас тепер!
Версія для друку Написати листа

http://s101.fotosklad.org.ua/20150123/a413ae22a2ae78e79f476e9af2123a5e.jpg

У 1979 році молоді сім’ї вчителів, завдяки турботливому колиш­ньому директору Петриківської СЗШ. Борисенку Г.Г., отримали квартири в будинку 5а по вулиці Чапаєва селища Петриківки. Радості не було меж!

 

Пройшли десятки років. Нічого вічного немає. На жаль покрівля нашого будинку вийшла з ладу. Часті дощі, сніги, вітри зробили свою природну справу: почали протікати стелі в кімнатах і під'їздах, дуже зіпсувалися житлові умови, особливо мешканців другого поверху.

Мешканці будинку неодноразово зверталися до органів місце­вого самоврядування, щоб допомогти з ремонтом даху.

РКП «Комунальник» частково виконував роботи покрівлі, але кос­метичний ремонт не давав бажаного результату. Окремі мешканці будинку в індивідуально-самостійному порядку підлаштували дах над своїми квартирами. Але це все було не майстерно і тимчасово.

5 грудня 2012 року була велика стихія: сильний вітер - буревій повністю зірвав покриття покрівлі-даху. Умови для проживання стали незадовільними зовсім.

Завдяки турботі голови районної ради Коваленко Н.І., селищно­го голови Гавриленко О.Г. та депутатського загону було замовлено проектну документацію на виготовлення нової покрівлі. З часом було виготовлено проектну документацію. Голова селища Гавриленко О.Г. пройнялася турботами мешканців будинку і разом із депутатами селищної ради виділили кошти на будівлю шатрового даху нашому будинку. Не осторонь залишилися і ми. Окремі грошові кошти мешканців допомогли оплатити все ремонтні роботи, щоб не текло в кімнатах. Бо неможливо уявити житла без якісного даху.

І ось, нарешті, із 10 жовтня цього року (не дивлячись на фінан­сову скруту сьогодення) працівники ТОВ «ПМК-17-Перонал» під керівництвом Гавриленка М.О. та виконроба Біблого В.І. розпочали ці будівельні роботи. Кожного дня робота кипіла, бо працювали справжні майстри-професіонали. Не звертаючи увагу на непогоду, до початку опадів і холодів нам побудували нових дах.

Наш будинок став невпізнаним!

Ми щиро дякуємо всім добрим людям, які допомогли нам у вирішенні нелегкої, життєвої ситуації і зичимо їм міцного здоров’я, всіляких гараздів, благополуччя і швидкого мирного життя.

                                                                                «Петриківські  вісті»  від 5 грудня 2014 року,  №48 (1109)


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор