http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ
Версія для друку Написати листа

Виконавчий комітет Петриківської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директора КЗК «Петриківський будинок культури».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора комунального закладу культури:

громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи у сфері культури не менш  3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які  бажають брати участь у конкурсі,  подають до селищної ради такі  документи:

- заяву про участь у конкурсі  з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копії документів про вищу освіту

копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду

витяг з трудової книжки;

два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;

мотиваційний лист у довільній формі;

копії документів про підвищення кваліфікації.

 

Додаткова інформація  щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт Петриківка, проспект Петра Калнишевського,71,Петриківська селищна рада. тел. (05634) 2-13-84.

 

                                              Конкурсна комісія


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор