http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Вивчаємо громадські ініціативи та потреби внутрішньо переміщених осіб
Версія для друку Написати листа

   Уже в черговий раз до Петриківки в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», Благодійного фонду «Допомога Дніпра», представництва Дніпропетровської облдержадміністрації  5-го квітня ц.р. у Петриківській центральній бібліотеці відбулася зустріч радника губернатора Дніпропетровської області з питань переселенців Владимира Макарова з переселенцями, що мешкають у Петриківському районі, - з обговорення проблемних питань даної категорії населення.

 

   В актуальному заході взяли участь: заступник начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Едуард Горбачов, начальник 53 державної пожежно-рятувальної частини  Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області майор служби цивільного захисту Олександр Чабаненко, начальник управління соціального захисту населення Петриківської райдержадміністрації Олександр Мирошник, заступник начальника управління соціального захисту населення Петриківської райдержадміністрації Лариса Пелих, в.о. начальника відділу з призначення та нарахування пенсій управління пенсійного фонду України в Петриківському районі Наталія Гаркуша, від виконавчого комітету Петриківської селищної ради Володимир Коноваленко.

 

   Підчас зустрічі були порушені питання стосовно трудової зайнятості, створення робочих місць, облаштування побутових умов проживання, отримання земельних ділянок, співпраця з громадськими  організаціями та безпосередніми надавачами гуманітарної допомоги, медичного обслуговування та інші проблеми, що найбільш турбують переселенців.

 

   Хоча нині, на третьому році воєнного конфлікту на сході України – з Луганської та Донецької областей, - зареєстрованих постійно мешкає 75 осіб, та це не означає, що у них на новому місці поменшало турбот з соціалізації та побутового облаштування…

 

   Організатори зустрічі розповіли присутнім про  співпрацю державних і не державних органів з внутрішньо переміщеними громадянами, цікавились також питанням своєчасного отримання грошових компенсацій, пенсійних та соціальних виплат, станом охоплення дітей – дошкільнят, інших вікових груп послугами освітньої сфери, медично-соціальної підтримки-реабілітації.

 

   Як приклад була названа підсумкова інформація, щодо діяльності Єдиного центру соціальних послуг Благодійним фондом «КАРІТАС - Донецьк» у питаннях підтримки, навчання, бізнес проектів.

 

Робоча мить з зустрічі з внутрішньо переміщеними особами:


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор