http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Петриківський розпис лікує душу дітям з зони воєнних дій
Версія для друку Написати листа

               28 липня діти з родин Луганської та Донецької областей за запрошенням голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода відвідали виставку «Відкрита душа Петриківки» у Дніпропетровському художньому музеї. Малеча на власні очі побачила унікальне народне мистецтво, що стало нематеріальною спадщиною ЮНЕСКО та поспілкувалась з майстрами. Також діти стали учасниками майстер-класу, де навчились малювати елементи Петриківського розпису. В подальшому планується організувати екскурсію до Петриківського району – батьківщини розпису.

                «Мистецтво лікує душу – це визнаний факт. Я впевнений, що краса Петриківського розпису теж допоможе дітям відволіктись від жахіть війни. Дніпропетровщина підставила дружнє плече жителям областей, де тривають бойові дії. Регіон приймає у себе переселенців, допомагає людям адаптуватись до мирного життя. У цей нелегкий час ми маємо бути як ніколи згуртованими і дружними, допомагати та підтримувати один одного. Ми хочемо продемонструвати яскравий приклад взаємодопомоги та підтримки, не допустити, щоб з цих дітей виросло своєрідне втрачене покоління», - зазначив Євген Удод.

                 Організатором заходу виступило КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної ради». Вже кілька місяців поспіль активісти центру приймають участь у підтримці військових та сімей, що переселилися з гарячих точок, надаючи гуманітарну допомогу постраждалим, організовуючи різноманітні акції тощо.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор