http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Шкільні святкові радощі – малиновий передзвін останнього дзвоника та бентежні сльози прощання
Версія для друку Написати листа

У житті учнів місцевих шкіл Петриківської  територіальної громади, а також їхніх батьків, рідних, друзів, дорогих серцю учителів передостанні травневі дні стали святковими і доволі бентежними: бриніли сльози від щирого прощання.

Справді, роки навчання наших доньок і синів – неповторна пора їхнього мужніння і освітнього зростання.

На урочистостях цих двох свят, крім керівників середньої школи М.П. Сороки, двох неповних  середніх шкіл Т. В. Гомзікової, О. В. Ковальової, представників районної державної адміністрації, брали участь і вітали винуватців подій – голова селищної ради О. Г. Гавриленко, секретар ради Л. В. Омелич, соціальний фахівець В. І. Коноваленко, голова селищної ветеранської організації В. І. Голуб та інші гості.

Приємно те, що Петриківська селищна рада дедалі більше дбає про підтримку освіти та інших форм розвитку і виховання молодої зміни  краю.

У Петриківській СЗШ з двох класів випускників (класні керівники юної зміни Інна Володимирівна Дудка та Людмила Миколаївна Решетняк) педагоги високо оцінили старанність дітей, які вибороли 4 золотих і 2 срібних медалей. Та й  решта випускників відзначилися своїм заннями - хай і з меншими балами.

У травні депутати селищної ради прийняли спеціальне рішення з ухваленням преміального фонду для обдарованих номінантів «МАЙБУТНЄ СЕЛИЩА» - за перемоги і високі знання з освітніх предметів(таблиця з прізвищами переможців додається.)

Сподіваємося, що радість від гарних підсумків навчання 2015-2016 року перейде в належний високий рівень підсумків зовнішнього незалежного оцінювання знань та підсумкової сесії (екзаменів) усіх інших школярів.

Адресуємо слова великої подяки батькам дітей, мудрим сівачам знань – нашим дорогим педагогам,  щедрим благодійникам і спонсорам, які постійно підтримують і вносять у фонди класів, шкіл свої благодійні внески, іншим громадським активістам. Рівень освітньої галузі Петриківщини - рівень Європи!

Ми, українці, справді, окрилені наміром бути визнаними європейською спільнотою і пошануванням саме освітнього рівня наших дітей.  

 

Людмила ОМЕЛИЧ,

 

      секретар селищної ради

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор