http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Комунальні дороги Дніпропетровщини відтепер в Інтернеті
Версія для друку Написати листа

  У якому стані дорожнє покриття, хто відповідає за обслуговування дороги та коли її відремонтують. На ці та інші питання про обслуговування доріг відповість електронний сервіс Navizor Ukraine. Наразі відомості про більш ніж 900 доріг державного значення вже онлайн. Фахівці почали вносити інформацію про комунальны дороги. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.
  "Вперше за роки незалежності створюємо єдину базу доріг регіону. Вона дозволить провести інвентаризацію всіх шляхів області та правильно визначати пріоритети з ремонту шляхів. Кожен мешканець та гість регіону може скористатися онлайн базою та визначити якість доріг. Достатньо обрати дорогу та поставити їй оцінку", - зазначив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
  На інтерактивну карту navizor.com почали наносити комунальні дороги області. Всього їх 15,6 тисяч. Вносять інформацію фахівці райдержадміністрацій та міськрад, які пройшли спеціальне навчання. 
  На картах сервісу Navizor вже можна переглянути детальну інформацію про автошляхи, які обслуговує Служба автомобільних доріг. Назва дороги, її протяжність, відповідальні за її експлуатацію, їхні контакти. Кожен може оцінити й якість дорожнього покриття. Для цього потрібно лише натиснути на ділянку дороги та обрати оцінку від «погано» до «ідеально».
Інтерактивна карта navizor.com - спільний проект ОДА та IT-волонтерів. На карті будуть відображені всі дороги області - як державного, так і місцевого значення. 
  В майбутньому планується додати інформацію про запланований цього року ремонт, вартість робіт та підрядника, який їх виконуватиме. 

Комунальні дороги Дніпропетровщини відтепер в Інтернеті


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор