http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ
Версія для друку Написати листа

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення  вакантної посади:

спеціаліста І категорії соціально - гуманітарного відділу;

Взяти участь у конкурсі на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в апараті виконавчого комітету Петриківської селищної ради  можуть  громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста/магістра, стаж роботи не менш 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїм діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2 Д С); дві фотокартки розміром 4 х 6 см.; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК); копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовозобов’язаних ); довідку про допуск до державної таємниці ( у разі його наявності).

Термін прийняття документів – до 07 березня  2018 року.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт Петриківка, проспект Петра Калнишевського,71,Петриківська селищна рада. тел. (05634)2-13-84.

 

 

                                                  Конкурсна комісія


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор