http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
Керівникам підприємств (усіх форм власності), установ, організацій
Версія для друку Написати листа

Відповідно до протоколу № 29 позачергового засідання Петриківської місцевої комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16.12.2016 р.  приведено в дію  план заходів щодо профілактики  грипу  та  інших гострих респіраторних захворювань під  час епідемії, затвердженого  місцевою комісією ТЕБ і НС від 25.112016 р. за № 26.

Виконавчий комітет селищної  ради   у зв»язку  із  цим домагається запровадження  посиленого  протиепідемічного  режиму  в  місцях  масового перебування людей на території, а саме-  автостанції, навчально-виховних закладах, на підприємствах, установах та організаціях, закладах культури  та освіти (  незалежно від  форм  власності)-  провітрювання, вологе прибирання  з дезінфікуючими засобами, використання антисептичних засобів та засобів  індивідуального захисту.

    Термін: на період епідемії грипу

Одночасно  слід  забезпечити  необхідні параметри мікроклімату приміщень відповідно до санітарних норм для дитячих, навчально-виховних, лікувально-профілактичних закладів,  службових та виробничих об»єктів, житлового фонду та транспорту ( постійно).

 

 

 

 

Голова Петриківської селищної ради                                О. Г. ГАВРИЛЕНКО


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор