http;//petrykivsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківська сел/рада >> Новини
У Дніпропетровську з 16 по 18 грудня у Палаці водних видів спорту СК «Метеор» пройде Національний Кубок України з плавання
Версія для друку Написати листа

У Дніпропетровську за підтримки губернатора Олександра Вілкула з 16 по 18 грудня пройде Національний Кубок України з плавання. Урочисте відкриття змагань відбудеться 16 грудня 2011 року о 14.45 у Палаці водних видів спорту СК «Метеор». Відкриють захід віце-президент Федерації плавання України Андрій Власков, начальник управління фізичної культури і спорту Олександр Пшеничников та заступник міського голови Ірина Зайцева.
У замаганнях візьмуть участь представники всіх областей України. За підсумками змагань буде визначена штатна збірна команда України на 2012 рік. Крім того, спортсмени боротимуться за ліцензії на право участі в ХХХ літніх Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні. 
«Палац водних видів спорту СК «Метеор» у Дніпропетровську є одним із кращих критих басейнів в Україні. СК «Метеор» визначено Національною базою олімпійської та паралімпійської підготовки збірних команд України. Ми активно розвиваємо спортивну інфраструктуру в регіоні. Як результат: д
о складу збірної команди України входить 28 спортсменів області. Це достатньо високий показник серед інших областей України», – сказав губернатор Олександр Вілкул.
На сьогодні 5 спортсменів України вже отримали ліцензії на право участі в ХХХ літніх Олімпійських іграх 2012 року, у тому числі учень Дніпропетровського обласного училища фізичної культури Андрій Говоров.
Як зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, розвиток спорту, особливо його водних видів, є одним із пріоритетних напрямків роботи обласної влади. В області з ініціативи губернатора Олександра Вілкула йде активне відновлення спортивної інфраструктури. 
Цього року Олександр Вілкул відкрив сучасний спортивний комплекс у Кривому Розі. Комплекс складається з двох відкритих басейнів спортивної зони та зони відпочинку. 
Реконструкція спорткомплексу була проведена в рамках губернаторської програми соціального партнерства між обласною владою й ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат». Вартість реконструкції склала 3,1 млн гривень. Плавальний басейн спорткомплексу відповідає олімпійським стандартам і не має аналогів в Дніпропетровській області. Спортивно-оздоровчий комплекс призначений для сімейного відпочинку мешканців Кривого Рогу, для проведення спортивних заходів, у тому числі професійних турнірів з водних видів спорту.
Для розвитку плавання в Дніпропетровській області створена відповідна спортивна інфраструктура. До її складу входять 53 басейни, де під керівництвом 169 тренерів плаванням займається 7 тисяч 500 людей. Також працює 16 відділень в дитячо-юнацьких спортивних школах, відділення плавання у Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури, обласній школі вищої спортивної майстерності, Дніпродзержинському коледжі фізичного виховання та Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту.


Управління преси та інформації облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор